102 | KRAJINA SE STROMY
ZYKMUND Václav (1914 - 1984)
- hammer price: 1 000 CZK
final price: 1 000 CZK
21.2., 15:03 5364 1 000 CZK 24.2., 20:02 5364 1 000 CZK Olej na lepence, 37 x 49 cm, rámováno, signováno vlevo dole Z.